/

Jak hrají Plzeňští Indiáni...

8.3.2015 Report PLZ - MLB
Plzeň  2:4 Mladá Boleslav
Čtvtý zápas předkola na půdě Mladé Boleslavi odehráli Plzeňsští s nožem na krku. Domácí si vybojovali vedení 3:0, Indiání však stáhli rozdíl jediné branky. Navzdory velké bojovnosti svému soupeři Indiáni i tak podlehli, a sice 2:4. Jejich pouť v sezóně 2014/15 tak končí.

7.3.2015 Report PLZ - MBL
Plzeň 2:4 Mladá Boleslav
V sobotním zápasu se Indiánům se nepodařilo navázat na čtvrteční výhru a v Mladé Boleslavi prohráli 2:4. Domácí se utrhli do dvoubrankového vedení v první části, ale Indiáni se do zápasu vrátili brankami Kadlece a Jána Sýkory. Jenže v poslední části se trefovali jen domácí, kteří tak mají v neděli mečbol.

5.3.2015 Report PLZ - MBL
Plzeň 2:1 Mladá Boleslav
V druhém utkání předkola s Mladou Boleslaví začali indiáni lépe. Po 10 minutách, kdy se nejdříve v oslabení trefil Hollweg a následně v přesilovce Johnson, vedli 2:0 a v poslední třetině dokázali Boleslavští snížit na 1:2. Vyrovnání se už ale nedočkali a Plzeň tedy srovnala stav série na 1:1.

4.3.2015 Report PLZ-MBL
Plzeň 4:5 Mladá Boleslav
V Home Monitoring Aréně se ve středu 4.3.2015 odehrál první zápas předkola mezi Plzní a Mladou Boleslaví. Po první třetině bez branky se v třetině druhé roztrhl pytel s góly, padlo jich v ní celkem šest. Ve třetím dějství se Boleslav dostala do vedení 5:2, které domácí už stačili stáhnout pouze na rozdíl jediné branky. Na více se nezmohli.

1.3.2015 Report VIT-PLZ
Vítkovice 3:2 Plzeň
Góly: Čerešňák,Svačina,Hlinka M. - Jeřábek,Balej

V posledním kole základní části měli Plzeňští hokejisté už jen teoretickou šanci na přímý postup do play off. Šestou pozici si ovšem pohlídali hokejisté Zlína.I přes prohru Plzně ve Vítkovicích má Plzeň v předkole play off výhodu úvodních dvou zápasů v domácím prostředí, kde tuto středu a čtvrtek přivítají BK Mladá Boleslav.

27.2.2015 Report PLZ - PCE
Plzeň 2:1 Pardubice
Plzeňští Indiáni hostili v pátek 27.2.2015 na svém ledě hokejisty Pardubic, kteří měli na kontě stejný počet bodů. Ačkoliv Plzeň od začátku dobývala branku svého protivníka, ze svých šancí dokázala vytěžit pouze jednu branku. Průběh utkání znatelně ovlivnilo vyloučení Ryana Hollwega, a sice vyloučení do konce zápasu. V následné dlouhé přesilovce Pardubičtí srovnali a vyrovnaný stav udrželi až do konce třetí části zápasu. V prodloužení ale již bodovala opět Plzeň, která zásluhou dvougólového Bližňáka bere dva body!