Pomocný dělník Rokycany

AMBOSELI přijme zaměstnance do Rokycan.
Základní údaje
Platnost nabídky 26.07.2018 - 30.05.2019
Pobočka AMBOSELI s.r.o. (Plzeň), adresa: Slovanská 78 32600
Kontakt na koordinátora , petra.slehoferova@amboseli.cz
Kraj plzeňský
Lokace Rokycany
Detailní údaje
Název Pomocný dělník Rokycany
Krátký popis AMBOSELI přijme zaměstnance do Rokycan.
Dlouhý popis Jedná se o lisování koberců do interiéru automobilu, není to pásová výroba - práce ve stoje. 12-ti hodinové směny, možnost přechodu na nepřetržitý provoz, možnost přesčasů.
Pracovní náplň
Požadavky Manuální zručnost.
Nabídka Odpovídající ohodnocení, možnost ubytování, příspěvek na ubytování, týdenní zálohy.
Poptávkový formulář
Jméno*
Příjmení*
Telefon*
Ulice*
Číslo popisné*
Město*
PSČ*
Datum narození*
Poznámka
Kontrola*
* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

O společnosti

Služby

Nabídka práce

10 let AMBOSELI

Aktuality

Ochrana osobních údajů

Kontakt

AMBOSELI s.r.o.
Třebohostická 12/1244
100 00 Praha 10

800 100 166
info@amboseli.cz
IkonaIkonaIkona