Manipulační dělník

Amboseli s.r.o. přijme zaměstnance na pozici Manipulační dělník do centrálního skladu v Úžicích (Kozumín).
Základní údaje
Platnost nabídky 03.09.2018 - 30.08.2019
Pobočka AMBOSELI s.r.o. (Mladá Boleslav), adresa: Palackého 322 29301
Kontakt na koordinátora , asistentka@amboseli.cz
Kraj středočeský
Lokace Úžice
Detailní údaje
Název Manipulační dělník
Krátký popis Amboseli s.r.o. přijme zaměstnance na pozici Manipulační dělník do centrálního skladu v Úžicích (Kozumín).
Dlouhý popis
Pracovní náplň
Požadavky Zodpovědnost a spolehlivost.
Nabídka Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, týdenní zálohy, svoz z Prahy zdarma a možnost ubytování.
Poptávkový formulář
Jméno*
Příjmení*
Telefon*
Ulice*
Číslo popisné*
Město*
PSČ*
Datum narození*
Poznámka
Kontrola*
* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

O společnosti

Služby

Nabídka práce

10 let AMBOSELI

Aktuality

Ochrana osobních údajů

Kontakt

AMBOSELI s.r.o.
Třebohostická 12/1244
100 00 Praha 10

800 100 166
info@amboseli.cz
IkonaIkonaIkona